O Zemits

Výrobca kozmetiky Zemits bol založený v roku 2010.
Filozofiou spoločnosti nie je vytvoriť jednoduché zariadenie, ale vytvoriť komplexný obchodný produkt pre kozmetológov a používateľov kozmetických zariadení. Zariadenia Zemits majú technologickú jedinečnosť, sadu protokolov, séra, video školenia - všetko, čo potrebujete na dosiahnutie maximálneho estetického výsledku.
Každý produkt spoločnosti je vyvinutý v Kalifornii pod vedením vedúcej R&D Officer Olgy Maikiny. Zameranie vývojového tímu je vytvárať čo najefektívnejšie a ľahko spravovateľné produkty.

To sa dosahuje zavedením inovatívnych technológií v oblasti starostlivosti o tvár a telo.
Hlavnými bestsellermi značky sú multifunkčné kozmetické zariadenia sérií Verstand, Coolrestore, Eau Sante, Hydroluxx.
Do skupiny spoločností Zemits patria ďalšie dve značky, momentálne dostupné len v USA

Adonyss Estetické lasery

Značka laserovej technológie zameraná v Spojených štátoch amerických, pracujúca s diódovými a frakčnými laserovými zariadeniami, zariadeniami IPL.
Oomnex

Oomnex Lacná, cenovo dostupná značka pre začínajúcich kozmetológov. Líši sa účinnosťou a kvalitou vybavenia. Hlavný rozdiel od Zemits je v konečnom produkte. Oomnex zahŕňa neobmedzené školenia, marketingovú podporu, jedinečné financovanie a štandardnú záruku.

Skupina Zemits má ústredie v San Diegu v Kalifornii, kde sa nachádza hlavná distribučná kancelária a marketingové a IT tímy. Hlavné obchodné zastúpenia v Spojených štátoch sa nachádzajú v Austine (TX) a Miami (Florida). Pobočky vo Varšave, Londýne a Kyjeve sú zodpovedné za predaj v Európe.

Skupina Zemits je špičková medzinárodná kozmetická rodina.
Pridajte sa k našej Zemits Family!
Spokojní klienti - úspešný kozmetológ
Zemits je plnohodnotný pracovný nástroj pre majiteľov kúpeľných zariadení a kozmetičky na zlepšenie a rozvoj ich podnikania. Dokonale vyvážená synergia bezpečných technológií (pre efektívne výsledky, ktoré vedú k šťastnej a vernej klientele) a hlboké porozumenie marketingu (pre úspešný rozvoj kúpeľného podnikania, ktorý vedie k stabilným a rastúcim ziskom).
Naše poslanie
Našim poslaním je, aby každý majiteľ kúpeľných zariadení a estetik uspel vo svojom podnikaní pomocou zariadenia a marketingovej podpory Zemits.
Stabilitu
podnikania
Zisk
Rast
klientov
Čo dáva Zemits svojim používateľom?
Školenie
Spolu so zariadením Zemits získate ŠKOLENIE ZDARMA. Naši licencovaní kozmetológovia vykonávajú individuálne školenia na našich zariadeniach, aby zaistili vysoko kvalitné služby a verných zákazníkov.
Podrobný vytlačený návod
Certifikát o absolvovaní školenia
Postupy na vykonanie jednotlivých procedúr
Бесплатное обучение от Zemits
Je to neuveriteľný prínos a navyše získate:
Marketingová podpora
S každým zariadením Zemits získate bezplatný plán na prilákanie nových klientov:
Маркетинговая поддержка от Zemits: бесплатный план привлечения новых клиентов
Tlačené materiály do salónu
Hotové príspevky na sociálne siete
Odporúčania na spustenie reklamy na internete
Stratégia získavania nových klientov
Bezplatné testovanie
Zemits je skvelá investícia do vášho podnikania. Neverte nám - overte si to sami a zaregistrujte sa bezplatne na testovanie v našej predvádzacej miestnosti.
Naučíte sa kombinovať
Vyskúšate si prístroj
Budete sa pýtať odborníka
Бесплатный тест-драйв от Zemits
Čo vás čaká na TESTOVANÍ:
Záruka
Chápeme, že nákup zariadenia nie je ľahká úloha a musíte si byť 100% istí, že zariadenie bude vysoko kvalitné a bude preukazovať patričné výsledky. Tím Zemits preto poskytuje celé 2 roky medzinárodnej záruky na zariadenie a doživotný pozáručný servis.
 2 года международной гарантии на оборудование и пожизненное постгарантийное обслуживание от Zemits
Certifikáty kvality
Certifikáty FDA a CE sú hlavným dôvodom, prečo sa rozhodnúť práve pre zariadenie Zemits.
Lekársky certifikačný systém
Európsky certifikát o zhode
Сертификаты качества от Zemits
Financovanie
Niekedy je problematické zaplatiť za požadovaný prístroj „okrúhlu“ čiastku naraz. Načo čakať? Vyzdvihnite si prístroj teraz, zaplaťte neskôr! Ponúkame flexibilný systém financovania pre každú požiadavku.
1. Vyberte si produkt
3. Očakávajte telefonát
4. Prijmite zásielku
2. Dohodnite sa na podmienkach
Už ste s nami?
Rodina ZEMITS je dokonalou kombináciou tvrdej práce, túžby po nových veciach a lásky k dosahovaniu cieľov. Symbióza rôznych myslí, ktorých spája spoločná myšlienka. My sme medzinárodná rodina.

Snažíme sa vytvárať dlhodobé vzťahy so všetkými našimi klientmi a pomáhať im uspieť v kúpeľnom podnikaní, či už novom alebo starom. Základ našej spoločnosti a našich systémov je založený na viere v inovatívne technológie a inteligentný marketing, vytvorený pre majiteľov kúpeľných zariadení a odborníkov v oblasti estetiky.

Hlboké odborné znalosti o liečebnej metóde, rozsiahle marketingové skúsenosti, láska k technike a technológii a celoživotná zákaznícka podpora sú len niektoré z výhod, ktoré získate, keď sa spojíte so Zemits.

Sme vždy pripravení ísť dopredu a rozvíjať sa. Chceme zdieľať svoju energiu a víziu s každým, kto to potrebuje. Urobme to spolu.